MINUST JA BLOGIST


Hei hei mu head blogi sõbrad,

Mul on ääretult hea meel, et olete leidnud tee minu blogi lehele.
Ma olen Kevin Rääbis ja lapsest saati on minu suureks kireks jalgpall, mille mängimist alustasin 4-aastasena koos endast peajagu suuremate poistega. 
Hetkel mängin Eesti kõrgliigas, esindades Tartu Jalgpallikool Tammekat. Jalgpalli kõrvalt meeldib mulle ennast pidevalt täiendada, saada ja jagada kogemusi ja luua väärtusi.

2015 aastal tegin teledebüüdi ja sain toreda kogemuse näitlemises. Lõin kaasa sellistes populaarsetes teleseriaalides nagu ''Suletud uste taga'' ja ''Saladused''. 
Mina usun, et elu on seiklus ja alati tuleb huvitavad pakkumised vastu võtta ning teha rohkem, kui Sinult oodatakse. 
2016 aasta algul tekkis idee luua inimestele unikaalset väärtust enda brändi näol. Ideest sai reaalsus ja hetkel on minul omaenda bränd KR. 

Ennast kirjeldan, kui sihikindlat, püüdliku ja aktiivse eluviisiga inimest. Kõik eesmärgid, mida ma endale sean, püüan viia ellu suure pühendumisega. Hoian alati selja sirge ja pea püsti. Tean, mis on minu visioon ja annan endast kõik, et see saavutada. 
Mulle meeldib inimestega suhelda, teha omalt poolt midagi sellist, mis teeb teised inimesed õnnelikumaks, täienedes ka ise selle juures.

Siin blogis räägin enda toitumisest, võistlustest ja treeningutest ning loomulikult iseendast. 
Annan edasi neid emotsioone, arengut ja kogemusi, mis ma sellel teel kogen, tehes seda siiralt ja ausalt.
Minu eesmärk on jääda selle kõige juures terveks ning mina usun, et vahel on vaja nii tohutult vähe selleks, et aidata kedagi nii meeletult palju.
Mida suuremaks lähevad eesmärgid seda täpsemalt ja teadlikumalt tuleb nendele eesmärkidele pühenduda. Kui sa hetkel tunned end olema enda piiride lähedal võid kindel olla, et siis sa eksid!Mõtle suurelt!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar