pühapäev, 2. juuli 2017

Aastase vigastuspausi järel tagasi jalgpalliväljakul


Hei head lugejad,


Mul on hea tõdeda, et olen taaskord seal, kuhu mu süda kuulub- jalgpalliväljakul.  Aeg on läinud linnulennul ja peale selle, et igapäevaselt treenin esindusmeeskonnaga, siis oma esimesed enesekindluse mängud olen kirja saanud Tammeka duubel meeskonna eest ning vastaseid kostitanud ka ühe väravaga.

Tunnen, et järk-järgult olen tagasi saamas enesekindlus ja vormi, kuigi pean tõdema, et sellega läheb veel aega, aga head asjad võtavad alati aega, eks?! 
Trennijärgselt Sepa staadionil


Igal õnnetusel on ka õnnelik pool ning selle eemal oldud aeg on mind pigem kasvatanud tugevamaks. Mul on hea meel, et sellel ajal on olnud mulle toeks sõbrad, tuttavad ja mis kõige olulisem-perekond. Samuti on mul on rõõm tõdeda, et loodus on mind õnnistanud tugeva enesedistsipliiniga ning et mul voolab soontes sportlase veri. Ma usun, et kõik takistused, luhtunud võimalused, mis pidurdavad sihi saavutamist, sillutavad teed edule.PS! Vahepeal saime purki ka ühe projekti, kus kinkisime koostöö raames Tartu maksimarketite, Konsumite ja Tammekaga ühele kuni 17-aastasele vutihuvilisele ja tema sõpradele unistuste trenni Tammeka lemmik mängijaga. Võitjaks osutus Margot Laan, kellega me ühe lõbusa treeningpäeva peatselt veedame.Samuti on mul teile hea uudis, et Tammeka kodumängudel on võimalik tutvuda ka minu KR brändi toodetega. Seega näeme-kohtume Teiega kodumängudel!  :)
Jaanika Piibar KR Brändi eksponeerimas

Tammeka kodumängudel KR Bränd ''Ole sportlik!''

Soovin Teile mõnusat suve jätku ning nautige suve

KR

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar